ПУЩА-ВОДИЦА, центр медицинской реабилитации

Отзывы о санатории

Добавить отзыв
  • 3.1 (23)
    Общее значение:
  • 3.5
    Лечение:
  • 3.1
    Проживание:
  • 3.0
    Питание:
  • 3.0
    Сервис:
 лечение
 проживание
 питание
 сервис
Защитный код
  • 03 июн 2026
    Вікторія
    1.0
    Общее значение:
    • 1
      Лечение:
    • 1
      Проживание:
    • 1
      Питание:
    • 1
      Сервис:

    Достоинства:

    ВЗАГАЛІ ВІДСУТНІ!!!!

    Недостатки:

    Іжа - жах, речі покрали, відношення до дітей - ЖАХ!!!!

    Комментарий:

    Були у даному таборі два рази. Після першого разу, дeмала но може так співпало, вjжаті жахіття, з дітьми взагалі не вміють працювати, постійно кричать!Но другий раз це ще гірше: по перше діти потравились. дали якусь таблетку, яку згодом дитина і вирвала. і все на цьому лікування закінчилось. Коли дитина захворіла до мед пункту попасти це цілий квест був. Нікому нічого не треба, а тим паче стан дитини. Покрали речі, за гроші і якісь гаджети я мовчу, бо вожатій не здали. А от речі...футболка, сандалі, штани...все уйшло!!!!це не відпочинок для дитини....Таке враження, що це не оздоровчій табір для дітей, а якась виправна колонія!!!!!

  • 18 сен 2025
    Наталія
    1.0
    Общее значение:
    • 1
      Лечение:
    • 1
      Проживание:
    • 1
      Питание:
    • 1
      Сервис:

    Достоинства:

    Відсутні

    Недостатки:

    Жахливий табір. Дитячий майданчик в неналежному стані, діти травмуються. В бомбосховищі холодно. Ліжок, ковдр, подушок на всіх не вистачає. Діти там мерзнуть і в результаті масово хворіють!

    Комментарий:

    НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

  • 24 май 2025
    Dasa
    1.8
    Общее значение:
    • 2
      Лечение:
    • 1
      Проживание:
    • 1
      Питание:
    • 3
      Сервис:

    Достоинства:

    Нуль, табір просто жаж.

    Недостатки:

    Включає в себе все, сьогодні була тривога24.05.25 нас залишили у підвалі після тривоги далі спати 3 години на твердих дисках,їжа жах повний, водаті ну це взагалі,я тут 2 раз, кімнати у найгіршого вигляді, не їдьте сюди

    Комментарий:

    Я в шоці, це просто жах

  • 13 май 2025
    Аріна
    1.0
    Общее значение:
    • 1
      Лечение:
    • 1
      Проживание:
    • 1
      Питание:
    • 1
      Сервис:

    Достоинства:

    Достоїнства ноль

    Недостатки:

    Еда холодна медицина ужасна крадуть веші і солодощі веші і ще багато чого іншого в кімнати всі ужасни як по вигляду так і по всьому грибок в ваной і душе двері должни завжди бути відкриті це ужасно вожаті б'ють дітей оруть і ще багато чого

  • 05 дек 2023
    Гость
    5.0
    Общее значение:
    • 5
      Лечение:
    • 5
      Проживание:
    • 5
      Питание:
    • 5
      Сервис:

    Достоинства:

    Персонал робить все для комфорту дітей та батьків, кожного дня прибирають, чисто як у кімнатах так і на території. Взагалі враження суперові, погані коментарі таке відчуття що пишуть діти. Я як доросла людина дуже вдячна персоналу за все.

    Недостатки:

    Фінансування та харчування, було набагато краще коли функціонувала кухня на території закладу.

    Комментарий:

    Дуже вдячна персоналам та педагогам за якісний підхід до своеї справи. Приїдемо ще раз обовязково

  • 09 авг 2023
    Бунтарка
    3.0
    Общее значение:
    • 4
      Лечение:
    • 3
      Проживание:
    • 3
      Питание:
    • 2
      Сервис:

    Достоинства:

    Такое себе

    Недостатки:

    В коментарии

    Комментарий:

    1 Персонал нету уважение к младшим, угражение заберут что либо и тд , орут я знаю что ето норм но ето не приятно

  • 09 авг 2023
    Бунтарки
    2.8
    Общее значение:
    • 3
      Лечение:
    • 4
      Проживание:
    • 2
      Питание:
    • 2
      Сервис:

    Достоинства:

    Нет слов, мне не приятно...

    Недостатки:

    Не хватает вкусной еды и уважения к младшим

    Комментарий:

    Мне не очень понравилися режим ложиться в 21:15 в 2023 году ето тупо,еда холодная,Персонал не уважаемый к младшим , отбирают личное имущество,бегают мурашки......

  • 26 июн 2023
    Полина
    1.3
    Общее значение:
    • 2
      Лечение:
    • 1
      Проживание:
    • 1
      Питание:
    • 1
      Сервис:

    Достоинства:

    Достоинства тут нет

    Недостатки:

    В подвалк был пьяный персонал, У нас пытались отобрать телефоны насильно, нам угрожали, что выкинут нашы Вещи на мусорку, когда мы немного шумели, нам настеж открывали двери, и говорили, это чтобы нас слышать

    Комментарий:

    Тут ужасно, советую сюда не приезжать никогда.

  • 08 дек 2022
    Олена
    4.5
    Общее значение:
    • 4
      Лечение:
    • 5
      Проживание:
    • 4
      Питание:
    • 5
      Сервис:

    Достоинства:

    Комфортно, затишно, персонал, розташування

    Недостатки:

    Доволі прохолодно, але дивлячись на ситуацію в країні, персонал робить все можливе аби виправити цю ситуацію. Окремий корпус їдальні, в різні погодні умови потрібно пройтися.

    Комментарий:

    Рекомендую!
    Збираючись до санаторію прочитала багато відгуків. Особисто переконалась, багато відгуків застарілі і вже не відповідають дійсності.
    Ми змогли там відпочити всього 3 дні і ось чому: я була з маленькою дитиною двох років по напрямку мовлення та підлітком по напрямку дихальних шляхів. Мене з молодшим сином посилили в одному корпусі, старшого в іншому. Загалом можна було разом, не настоювала по особистій причині.
    Заселилися 05.12.22, якраз була тривога 3 години, відправили в підвал-бомбосховище, на прохання принесли поїсти горячого супу. Також в вільному доступі були чай, печиво та вода. Були ковдри, ліжка, стільці та ігрова зона для діток з термоковриком та різними іграми (пазли, іграшки, олівці, розмальовки).
    В самому корпусі гарний ремонт, прибирають кожен день, доволі чисто. Персонал застала декілька змін і кожною задоволена на всі 200%!!!! Дбайливе ставлення, ввічливе спілкування, дівчатка просто няшечкі!!! Думала, можливо тому що я мама і моя дитина при мені, але розпитувала старшого сина (який в окремому корпусі і там інший персонал, мене поруч не було), він також схвально відгукнувся. Тому просто не розумію негативних відгуків стосовно поганого відношення.
    Я з молодшим виписалась на третій день, бо захворіли. Так в зиску там доволі прохолодно, нас пересилали, пропонували додатково обігрівач, але нажаль сину це не допомогло. Також є момент імунітету та адаптації в новому середовищі. Тому відгуки стосовно "віддала здорову дитину, а забрала хвору" рахую недоречними та без розуміння, що дитина опинилася в новому колі спілкування і не змогла імунна система впоратися, ваших дітей навмисно ніхто не буде морозити, але й не зможуть відчути інтуїтивно чи достатньо тепло одягнута ваша дитина.
    Стосовно харчування. Корпус їдальні знаходиться окремо, тому хочеться їсти - треба йти в різну погоду. Але якщо не встигає те із-за процедур чи лікування, чи погане самопочуття, то медсестри не відмовляють і принесуть вам поїсти, потрібні тільки ваші судочки для цього. Їжа нормальна, так не домашня і не ресторанна, але я не залишалася голодною і діти також їли.
    Щодо лікування, не можу повноцінно оцінити, бо пробули мало, проте матусі, які вже не перший раз перебували в цьому санаторії розказували про позитивні результати.
    Планую пройти повний курс для молодшого сина вже в теплу пору року і насолодитися перебуванням там повноцінно.

  • 04 авг 2022
    Оксана
    5.0
    Общее значение:
    • 5
      Лечение:
    • 5
      Проживание:
    • 5
      Питание:
    • 5
      Сервис:

    Достоинства:

    Місцерозташування дуже вдале, навкруги ліс і це ще більш приваблює своєю прихильністю. Повітря, що вранці, що увечері не передати, краще можливе тільки в горах. Комфортні кімнати, достатньо не великі, але ми з донькою були майже весь час то на процедурах, то на вулиці гуляли. А там дійсно є куди піти і на що подивитись. Дуже приємний персонал, ні одної хамовитої особи мед персоналу так і не зустріла про яких раніше писали в коментарях. Можливо хтось очікував 5***** отель, то вибачте таку путівку надають в турагенції, а не в поліклініці

    Недостатки:

    Їх дійсно не має, не дивлячись на стан в країні, ми комфортно себе почували в період з 18.07.2022 по 30.07.2022р.р. Укриття має належний рівень, як для укриття. Потурбувались навіть про воду, ковдри, ліжка і іграшки для дітей.

    Комментарий:

    На останок хочу додати, що мій коментар це не проплачена реклама санаторію, на це надихнули мене негативні коментарі цього року. Краще один раз побачити і ви зрозумієте, що море і надалі буде для нас не досяжне, то санаторій Ялинка, зможе замінити вам приємний відпочинок.

наверх